Wings reality
Wings reality
Wings reality
Wings reality BÝVANIE REALITOU

Obhliadky robíme aj z balóna:).
Pozrite si jedinečné zábery na mesto Sereď z leta 2012
Wings reality
Wings reality BÝVANIE REALITOU.

Obhliadky robíme aj z balóna:).
Pozrite si jedinečné zábery na mesto Sereď z leta 2012
Wings reality
Wings reality BÝVANIE realitou.

Obhliadky robíme aj z balóna:).
Pozrite si jedinečné zábery na mesto Sereď z leta 2012
Wings reality
Wings reality BÝVANIE REALITOU.

Obhliadky robíme aj z balóna:).
Pozrite si jedinečné zábery na mesto Sereď z leta 2012
Wings reality
Wings reality BÝVANIE realitou.

Obhliadky robíme aj z balóna:).
Pozrite si jedinečné zábery na mesto Sereď z leta 2012
Vyhľadávanie
V ponuke je 36 nehnuteľností.
!!! Výrazne znížená cena !!! Rodinný dom Sereď, Čepeňská ul.
Cena:
145 000,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Galanta
Obec: Sereď
Ulica: Čepeňská
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: vo výstavbe
Počet miestností: 7
Podlahová plocha: 200 m2
Plocha pozemku: 694 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 826b2021
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame predaj rozostavaný rodinný dom v Seredi na Čepeňskej ul. RD leží na rovinatom pozemku o rozlohe 694 m2. Podlahová plocha RD je podľa projektovej dokumentácie 200,15 m2, zastavaná plocha 180,80 m2. Stav objektu: vo výstavbe. Sedlová strecha s podkrovím. Strešná krytina: pozinkovaný plech - škridlplech. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka, kanalizácia. Na pozemku sa nachádza studňa.

Popis stavby

Prízemie:

Rodinný dom je ako celok konštrukčne riešená tradičným spôsobom, ako murovaná nosná konštrukcia, postavená na betónové základové pásy, s vodorovnou izoláciou proti zemnej vlhkosti, pri objekte bez podzemného podlažia, v prednej časti izolácia urobená zatiaľ pod múrmi,
v zadnej časti je urobená chemická izolácia. Nosné obvodové steny prednej časti sú zo strany od ulice a z dvora do výšky 75 cm murované z nepálenej a pálenej tehly, zbytok je nanovo vymurovaný z tvárnic Ytong, zo strany od suseda murivo z nepálenej tehly zvnútra obmurované tvárnicami Ytong hr. 15 cm, v zadnej časti murivo prevažne z pálenej tehly, hrúbka obvodových stien 30 cm, zo strany od ulice a bočná predná časť domu z dvora je zateplená. Deliace konštrukcie prevažne z tvárnic Ytong, čiastočne tehlové. Nové vnútorné omietky nie sú zrealizované.
Stropná konštrukcia drevená trámová s rovným podhľadom. Krov v prednej časti domu drevený väznicový, v zadnej časti hambálkový, sedlová strecha, nová krytina z tvarovaného pozinkovaného plechu. Klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu s náterom. Schody do podkrovia kovové kruhové. Okná plastové s izolačným sklom. Kanalizácia do verejnej siete plastové potrubie - 2 odpady z miestnosti kuchyne a kúpeľne z WC. 

Podkrovie:

Nosné obvodové steny sú drevené trámčekové s vonkajším obitím OSB doskami, vonkajšie zateplenie na báze polystyrénu zatiaľ z dvoch strán, vnútorné zateplenie a obitie nie je zatiaľ zrealizované, zadná stena zo strany dvora je murovaná. Deliace konštrukcie nie sú zrealizované. Stropná konštrukcia drevená trámová. Fasádne omietky na báze umelých látok ako ukončenie zateplenia, zatiaľ omietka kleber s presieťkovaním z dvoch strán, ostatné steny bez omietky. Okná plastové s izolačným sklom.

RD vznikol spojením troch rodinných domov stavebným povolením v roku 2019.

Zatiaľ nie sú urobené nasledovné konštrukcie a vybavenie: izolácia podláh proti vode, dokončenie zateplenia domu, deliaca konštrukcia zadnej izby na prízemí, deliace konštrukcie v podkroví, vnútorné omietky, dokončenie stropných konštrukcií, časť zvodov klampiarskych konštrukcii a oplechovanie parapetov okien, fasádne omietky, osadenie stupňov schodiska a madla zábradlia, vonkajšie a vnútorné dvere, na oknách vnútorné hliníkové žalúzie, konštrukcia podláh, vykurovanie, elektroinštalácia,
rozvody televízie, bleskozvod, rozvody vody, napojenia kanalizácie, zdroj teplej vody a vykurovania, vybavenie kuchyne, zariadenie kúpeľne a WC, vodovodné batérie, vnútorné keramické obklady
a napojenie elektrického rozvádzača na nové rozvody elektriny.

Cena 145 000 €

Bližšie informácie Vám poskytneme na kontaktoch:

Jonáš Irsák

0950 333 424

irsak-ZVNC-wingsreality.eu

Zabezpečujeme právne poradenstvo, vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv, overenie podpisov - a to všetko v jednej budove.

V cene našej služby je uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností, vyhotovenie zmlúv právnikom alebo Notárom, overenie podpisov.

Pomôžeme Vám s financovaním Vami vybratej nehnuteľnosti. Sprostredkujeme Vám najvýhodnejšiu hypotéku ktorú si môžte vybrať z niekoľkých ponúk zo všetkých bánk na Slovensku.

Realitná kancelária WINGSreality je členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY

Maklér:

makler
Ing. Jonáš Irsák
0950 333 424

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.